FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

ARE CINEVA INREGISTRAT MECIUL STEAUA-MIDDLESBROUGH?

1on25.04.2006 09:05

Eu am fost la stadion si taica-meu nu a reusit sa il traga cu tunner-u. Dau si bani numa sa il aiba cineva pe cd sau dvd la o calitate acceptabila (adica cel putin 1 gb) si sa mi-l trimita prin posta. Dati-mi mesaj la numaru 0747092022 ca sa va sun sa discutam.

ROG FOARTE MULT!

codrutaandreea25.04.2006 10:32

de ce nu iei rezumatul de pe www.Steaua.ro.

Mirel_Radoi25.04.2006 11:11

Cred ca il vrea pe tot.Intreaba-l pe SteauaToronto ca el mai avea meciuri full

I.N.Money25.04.2006 12:04

Nu l-ai gasit pe nici un site de torrenturi?

Meth0dMan25.04.2006 12:42

Frate voi ati auzit de odc? 8O .. eu am gasit la o gramada meciu full are 1.70 gb..dati si voi search Steaua si puneti 500 de mb minim..

1on26.04.2006 05:57

Am uitat sa va spun ca nu am net acasa. Da nu mai conteaza. L-am gasit pe tot! Slava cerului! Ii multumesc lui Andrei Cohn pe aceasta cale.

Am uitat sa va spun ca nu am net acasa.