Eu am fost la stadion si taica-meu nu a reusit sa il traga cu tunner-u. Dau si bani numa sa il aiba cineva pe cd sau dvd la o calitate acceptabila (adica cel putin 1 gb) si sa mi-l trimita prin posta. Dati-mi mesaj la numaru 0747092022 ca sa va sun sa discutam.
ROG FOARTE MULT!
