Aceasta sectiune (fcsteaua.ro/acvariu) este creata pentru ca:
- coordonarea intre colaboratorii FCS sa se poata desfasura mai usor
- modul in care lucram sa fie transparent
- discutiile raspandite in locuri diverse (forum, mail, privat) ar trebui adunate intr-un singur loc
Propun ca atat aici cat si la moderare discutiile sa fie vizibile pentru oricine e interesat, dar ca accesul de postare sa fie restrictionat celor care sunt colaboratori FCS. Consider ca discutiile pe care oamenii le-au purtat deja in privat (in sectiunea despre moderare) nu trebuie facute publice deoarece autorii lor nu stiau ca vor fi vazute de intreaga comunitate.
Astept sugestii constructive (pe scurt).
