85% din lumea prezenta la stadion a inceput sa tina momentu` de reculegere dupa ce s-a anuntat in statie, in loc sa astepte strangerea jucatorilor pe cercul de la mijlocul terenului si fluierul arbitrului.
Cand crainicul a anuntat momentu` de reculegere, jucatorii inca erau imprastiati pe teren, faceau stretching sau se legau la sireturi.
Cand arbitrul a fluierat inceperea minutului de reculegere, toata lumea a crezut de fapt ca s-a terminat, inclusiv fanii polonezi (care desi stiu care e "mersul trenurilor", s-au luat dupa ai nostri), care au inceput sa cante si uite asa....toti taranii considera ca polonezii au fost niste nesimtiti, dar de fapt ai nostri sunt vinovati ca habar nu au cum sa tina un moment de doliu.
Prin urmare fanii Legiei nu sunt vinovati cu nimic, oamenii chiar au fost tacuti si au aplaudat dupa ce s-a terminat "minutul" de liniste. Din partea mea: respect. Vinovati au fost ai nostri.
Legat de meci: calificarea se joaca in Polonia, sansele raman aceleasi. Si ce spanac are Lato? De 1 luna incoa` parca nu mai e la fel de concentrat in meciuri (de aici si cele doua goluri primite in repriza a 2-a).

