Cel mai mare bishnitzar din fotbalul romanesc Dinu Vama a declarat ca faptul ca Romania va avea 2 echipe dintre care una calificata direct in Champions League nu este un lucru benefic deoarece blaturile vor reaparea.Eu cred ca e cea mai mare tampenie pe care o putea spune, daca vom avea 6 locuri in cupele europene si 4 locuri retrogradabile atunci cine mai e prost sa vanda meciurile altora in detrimentul ramanerii in Divizia A sau a accederii in Cupa UEFA. Hristos a Inviat!
