FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

[VAND] Samsung Galaxy S4 i9500 noi cu 1 sim

anunturi_noi_201304.08.2013 15:59

Telefoane noi in cutie .

Funmctioneazz cu 1 sim precum cel original.

Au husa flip ca in poza,poza reala.

Ecran capacitiv.

Ecran de 5 inch

Avem pe alb cat si negru

Livram oriunde in tara

Pret: 500 RON

 

samsung galaxy s4 i9500