salut. aveti idee ce inseamna ca abonatii au prioritate la cumpararea de bilete in cupele europene?ca vad ca biletele s-au pus la vanzare la liber de prima data...sectoarele centrale sunt blocate...
am aflat si singur...o noua minciuna la adresa suporterilor marca conducerea Stelei...adevarul e ca eu am fost prost ca am crezut
Prioritate au abonatii si te asigur ca in prima zi au avut drept de cumparare a pachetelor doar abonatii! Sectoarele centrale au fost cumparate din primele doua zile. Eu am cumparat pachetele imediat cum au aparut pe site, insa pot spune ca Departamentul de Marketing la Steaua este inexistent, au facut preturile pachetelor la pretul initial al biletelor, nu a existat discount nici la achizitie de pachet si nici discount abonatilor!