FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

melodie pt steaua verry funny

Katau21.04.2006 16:15

Alta melodie pt Steaua si pt Becali,cica nu`i manea e ceva traditional de la aromani,sper sa nu va suparati pe mine k am pus`o aici da chiar e haioasa cum baga ala dupa scooter...tap tap tap tararap tap tap =)))). :twisted:

 

 

http://www.220.ro/stuff/Hai_Steaua.htm

Triphat21.04.2006 16:19

"sintem cu Gigi Becali, noi pe Steaua o iubim" ..pe cine iubesc ei ?? :roll:

 

top top top top... haios rau de tot... :lol:

red&blues21.04.2006 16:41

Se cracaneaza Scooter daca aude chestia asta.Sau poate vor cinta in deschiderea concertelor de acum inainte. :lol:

***alex***21.04.2006 17:43

Din ce am inteles eu ar fi cantata la o nunta, mirele ar fi fost stelist, sunt si dedicatii plus ca intervine si unu de striga hai cainii :D

Ionut_stelistu22.04.2006 06:46

Ce haios :lol: :lol: :lol: :):D 8)

gabriela23.04.2006 11:42

Am ascultat melodia asta si nu mai pot de ras. Dar ce cauta ala care striga "hai Dinamo" ? :?

Oricum, haioasa rau melodia. :wink:

Vladinho25.04.2006 12:45

:lol: :lol: Super tare!

cannavaro25.04.2006 21:22
Am ascultat melodia asta si nu mai pot de ras. Dar ce cauta ala care striga "hai Dinamo" ?  :?  

Oricum, haioasa rau melodia.  :wink:

 

Depinde cum ii dai banii! Sau asta o sa fie noul imn al Romaniei ? Hai Dinamo hai rapid hai Steaua ? :lol: :lol: :lol: