FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Rezultat

Motanu D21.04.2006 13:26

Stie cineva ce rezultat au facut javrele aseara pe PlayStation ?

***alex***21.04.2006 13:36

Au facut 1-1 pe CartoonNetwork ca au lipsit Dexter si Two Stupid Dogs :lol:

Cristty_bossul21.04.2006 13:47

cu cine au jucat? :twisted:

I.N.Money21.04.2006 14:34

Dinamo??? astia prin ce divizie joaca?

***alex***21.04.2006 14:42
cu cine au jucat?  :twisted:

 

Cu Alba ca Zapada si cei sapte pitici :lol:

Florin200421.04.2006 15:10

Cei 6 ca unul s-a transefrat !

Katau21.04.2006 16:26

au dat meciu si pe fox kids, tin sa precizez k erau 5 pitici,deoarece ala mic (semevin) a ajuns la dezalcoolizare.... :twisted:

winner_00721.04.2006 19:15

mi se pare ca au facut egal in ultimul minut , prin penalty , cu alba ca zapada si cei 7 pitici , asta in conditile in care dexter si miscky mouse au fost eliminati de arbitru corpodean :lol: :lol:

***alex***21.04.2006 19:23

Era helesteanu si daca a jucat Dexter inseamna ca pierd cu 3-0 la masa verde ca era suspendat :lol:

bijoux_bz21.04.2006 19:58

dexter a jucat extrema ascunsa

bijoux_bz21.04.2006 20:04

Dinamo - Avantul prabusirea : 0 - 0 / 1 - 0 dupa prelungiri; in minutul 120(+5) , exasperat, Serea a luat mingea si a bagat-o in poarta celor de la Avantul.

IONUTZ-CIPRIAN22.04.2006 08:04

:evil: >>>Cine mai sunt si astia mai,nu am auzit pana acum de ei,si ce nume comic au"Dinamo",astia bat pe cineva?>>> :twisted:

Kristy_Cj22.04.2006 16:31

Dinamo sunt 2 stupid dogs

Kristy_Cj22.04.2006 16:33

Sunt 2:unul care vorbeste mult si fara sa se inteleaga care cred ca e borcica si unul mare si plictisit care cred ca gigica netzica :lol: :lol: :lol:

IONUTZ-CIPRIAN22.04.2006 16:33

:evil: >>>ON THE CARTOON NETWORK :lol: >>>> :twisted: