FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Finala Cupei Challenge Steaua-Huerta (21-26)-(34 -27 )

I.N.Money21.04.2006 12:00

Maine in direct la TV Sport ,ora 19:30 prima mansa a finalei !!! Bafta Baieti !!!

antonika21.04.2006 14:17

deabia astept sa merg saptamana viitoare la meciu cu cupa pe masa......

***alex***21.04.2006 14:40

Am si eu o intrebare: Cand este meciul retur? Sambata sau duminica? Pentru ca daca este duminica s-ar putea suprapune cu Steaua-rapid si nu stiu la care meci sa renunt :?

apparte21.04.2006 22:58

Meciul va fi sambata,pe 29-04,intrare 10 RON!

***alex***22.04.2006 15:06

Multa bafta baieti, sa faceti un meci bun in Portugalia pentru ca toti stelistii sa fie fericiti in noaptea de Inviere! Va tin pumnii de aici din Romania si sper ca sambata viitoare sa fie sarbatoare!FORZA Steaua!!!

***alex***22.04.2006 18:29

Am pierdut cu 26-21, finala nu este pierduta, trebuie sa umplem Sala Polivalenta, jucam cu trofeul pe masa, eu unul am incredere ca putem intoarce scorul!

I.N.Money29.04.2006 09:03

Daca nu la fotbal..atunci la handbal !! Steaua joaca returul in Polivalenta,trebuie sa castigam Cupa,este sansa lor.

Haideti sa ii sustinem pana in ultimul minut !! Bafta baieti

forever_STEAUA29.04.2006 14:26

Spectacol la Polivalentă

2006-04-29 17:00:00

 

Cu o jumătate de oră înainte de începerea returului finalei Challenge Cup la handbal masculin, Sala Polivalentă este aproape plină. Melodia cea mai ascultată, la care toţi specatorii sînt în picioare, este "Maria" a celebrului Scooter. În sală sînt prezenţi, printre alţii, Octavian Belu, Mariana Bitang şi finanţatorul echipei de fotbal, Gigi Becali. În sală şi-a făcut apariţia şi echipa de fotbal a clubului Steaua. De asemenea, la meci asistă şi Marius Lăcătuş.

Steaua joacă astăzi cu trofeul pe masă şi are de recuperat un handicap de 5 goluri din partida tur.

 

sursa-gsp

I.N.Money29.04.2006 15:44

Steaua A CASTIGAT CUPA !!!! FANTASTIC !!!!

IONUTZ-CIPRIAN29.04.2006 15:45

:evil: >>>Cat a fost scorul.....daca este asa.....FELICITARI!!>>>> :twisted:

winner_00729.04.2006 15:54

Steaua a castigat , magnific!

DTP-Ludacris29.04.2006 15:55

Bravo lor ! Inca o data sa demonstrat ca Steaua este un nume nu numai in Romania ,cat si in Europa !!

 

Forza Steaua

Motanu D29.04.2006 16:06
:evil: >>>Cat a fost scorul.....daca este asa.....FELICITARI!!>>>> :twisted:

 

34-27 !

horse3729.04.2006 16:20

ce vreti voi, caini balosi si zburatoare urticate, daca performanta este legata in mod inevitabil de un singur nume!?! Steaua Steaua Steaua

Pentru toti imbecilii de profesie care ne-au ponegrit numele si ne-au ars insemnele..tot ce-i mai bun astazi in sport astazi in Romania inseamna Steaua!

felicitari echipei de hanbal!!!

 

 

Respect

Vladinho29.04.2006 16:37

Felicitari Steaua!

***alex***29.04.2006 16:53

Campioooooniiiii Campioooooniiii OLEEEEE OLEEEEE OLEEEEE!!! Bravo baieti! Nu se putea ca in 3 zile sa fim de 2 ori tristi! Ati jucat senzational! Felicitari!

vik29.04.2006 18:09

BRAVO Steaua !!!

NE-ATI STERS LACRIMILE ! [/b]

Grinch29.04.2006 18:35

BRAVO BAIETI ! Nu stiam daca sa ma bucur sau sa plang ! Se putea si la fotbal SUNT SIGUR ! FORZA Steaua !

Virgil30.04.2006 07:37

Desi e a patra cupa in ordinea valorica a cupelor pentru care se joaca in handbalul european,e desigur o realizare.Un semn ca handbalul romanesc a inceput sa miste.Ma bucur ca Steaua noastra e echipa care semnalizeaza ca handbalul din Romania e in viata.

FORZA Steaua !

rosicky30.04.2006 09:43

BV BAIETI ! Steaua e buna in orice sport...

m-am uitat si yo la meciul asta de handbal si a fost super... :) si pe final am avut ceva emotii ca si joi...

sper ca fotbalistii sa le ia exemplul in meciul cu rapidul din campionat...

cormoranul01.05.2006 08:44

am o intrebare..unde se joaca meciul de miercuri din semifinalele cupei Romaniei dintre Steaua si hcm constanta?

l@l@04.05.2006 10:11

felicitari baietilor !