Maine in direct la TV Sport ,ora 19:30 prima mansa a finalei !!! Bafta Baieti !!!
Maine in direct la TV Sport ,ora 19:30 prima mansa a finalei !!! Bafta Baieti !!!
deabia astept sa merg saptamana viitoare la meciu cu cupa pe masa......
Am si eu o intrebare: Cand este meciul retur? Sambata sau duminica? Pentru ca daca este duminica s-ar putea suprapune cu Steaua-rapid si nu stiu la care meci sa renunt :?
Meciul va fi sambata,pe 29-04,intrare 10 RON!
Multa bafta baieti, sa faceti un meci bun in Portugalia pentru ca toti stelistii sa fie fericiti in noaptea de Inviere! Va tin pumnii de aici din Romania si sper ca sambata viitoare sa fie sarbatoare!FORZA Steaua!!!
Am pierdut cu 26-21, finala nu este pierduta, trebuie sa umplem Sala Polivalenta, jucam cu trofeul pe masa, eu unul am incredere ca putem intoarce scorul!
Daca nu la fotbal..atunci la handbal !! Steaua joaca returul in Polivalenta,trebuie sa castigam Cupa,este sansa lor.
Haideti sa ii sustinem pana in ultimul minut !! Bafta baieti
Spectacol la Polivalentă
2006-04-29 17:00:00
Cu o jumătate de oră înainte de începerea returului finalei Challenge Cup la handbal masculin, Sala Polivalentă este aproape plină. Melodia cea mai ascultată, la care toţi specatorii sînt în picioare, este "Maria" a celebrului Scooter. În sală sînt prezenţi, printre alţii, Octavian Belu, Mariana Bitang şi finanţatorul echipei de fotbal, Gigi Becali. În sală şi-a făcut apariţia şi echipa de fotbal a clubului Steaua. De asemenea, la meci asistă şi Marius Lăcătuş.
Steaua joacă astăzi cu trofeul pe masă şi are de recuperat un handicap de 5 goluri din partida tur.
sursa-gsp
Steaua A CASTIGAT CUPA !!!! FANTASTIC !!!!
:evil: >>>Cat a fost scorul.....daca este asa.....FELICITARI!!>>>> :twisted:
Steaua a castigat , magnific!
Bravo lor ! Inca o data sa demonstrat ca Steaua este un nume nu numai in Romania ,cat si in Europa !!
Forza Steaua
:evil: >>>Cat a fost scorul.....daca este asa.....FELICITARI!!>>>> :twisted:
34-27 !
ce vreti voi, caini balosi si zburatoare urticate, daca performanta este legata in mod inevitabil de un singur nume!?! Steaua Steaua Steaua
Pentru toti imbecilii de profesie care ne-au ponegrit numele si ne-au ars insemnele..tot ce-i mai bun astazi in sport astazi in Romania inseamna Steaua!
felicitari echipei de hanbal!!!
Respect
Felicitari Steaua!
Campioooooniiiii Campioooooniiii OLEEEEE OLEEEEE OLEEEEE!!! Bravo baieti! Nu se putea ca in 3 zile sa fim de 2 ori tristi! Ati jucat senzational! Felicitari!
BRAVO Steaua !!!
NE-ATI STERS LACRIMILE ! [/b]
BRAVO BAIETI ! Nu stiam daca sa ma bucur sau sa plang ! Se putea si la fotbal SUNT SIGUR ! FORZA Steaua !
Desi e a patra cupa in ordinea valorica a cupelor pentru care se joaca in handbalul european,e desigur o realizare.Un semn ca handbalul romanesc a inceput sa miste.Ma bucur ca Steaua noastra e echipa care semnalizeaza ca handbalul din Romania e in viata.
FORZA Steaua !
BV BAIETI ! Steaua e buna in orice sport...
m-am uitat si yo la meciul asta de handbal si a fost super...
si pe final am avut ceva emotii ca si joi...
sper ca fotbalistii sa le ia exemplul in meciul cu rapidul din campionat...
am o intrebare..unde se joaca meciul de miercuri din semifinalele cupei Romaniei dintre Steaua si hcm constanta?
felicitari baietilor !