In triunghiularul din aceasta seara de pe Cotroceni,am remarcat forma buna a portarului nostru.Ma refer în special la repriza cu Galatasaray,când pe final la scorul de 1-1 a avut o interventie salvatoare atunci când un fotbalist turc scapase singur spre poarta.Apoi cele 2 penalty-uri aparate,la "loteria" loviturilor de la 11 m,precum si determinarea pe care i-am vazut-o îmi spun ca Martin va redeveni titular. ![]()
In prima jumatate a reprizei cu turcii în poarta noastra a aparat Bugunovici,un portar venit în probe de la Voivodina Novi Sad.Se are în vedere oare,renuntarea la Hamutovski?Rezultatele triunghiularului au fost:National-Steaua 1-0,Galatasaray-Steaua 1-1(supergol Pitu) si National-Galata 0-0.National a câstigat astfel trofeul pus în joc cu ocazia a 60 de ani de la înfiintare.S-au remarcat în special Pitu si Bostina.
