26.05.2013 16:51
Al naibii, avem si topic pe forum, acum l-am vazut. ![]()
800 likes, nu-i rau pt o mana de hateri.. ![]()
Nu-i rau deloc ![]()
807 acum ![]()
Mai ales daca tinem cont ca unii de pe aici nu credeau ca o sa ajunga pagina la 200 de like-uri ![]()
Conteaza si calitatea like-urilor, nu doar cantitatea. ![]()
Decat sa ai 20 de mii de aplaudaci ingusti precum MM, mai bine cateva sute ca noi, da' buni si manati de aceleasi convingeri.