23.05.2013 11:27
Eu am un HTC Salsa c510E
Eu am un HTC Salsa c510E
Eu am o bricheta tunata, face poze cu purici HD, are 3G cu posibilitate upgrade la 5G, poti arunca cu ea in terenul de fotbal, ce mai vrei de la o asfel de bricheta? Pe unde mai pui ca este si fara abonament! ![]()
iPhone 4 ![]()
Da Toronto dar si eu am 3 asfel de brichete!
1 la nevasta, 2 la mine si o bricheta BB Curve, dar subiectul tot de kko pare! ![]()
Uite ce Iphone 5 smecher are omul din imagine!!!
Uploaded with ImageShack.us
daca pare un subiect de kkt puteti sa il stergeti