FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce telefon ai?

1uLy4Nn23.05.2013 11:27

Eu am un HTC Salsa c510E

besliud23.05.2013 12:46

Eu am o bricheta tunata, face poze cu purici HD, are 3G cu posibilitate upgrade la 5G, poti arunca cu ea in terenul de fotbal, ce mai vrei de la o asfel de bricheta? Pe unde mai pui ca este si fara abonament! :))

SteauaToronto23.05.2013 13:04

iPhone 4 :D

besliud23.05.2013 13:29

Da Toronto dar si eu am 3 asfel de brichete! :)) 1 la nevasta, 2 la mine si o bricheta BB Curve, dar subiectul tot de kko pare! :P

Uite ce Iphone 5 smecher are omul din imagine!!!

iphone5fx.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

1uLy4Nn24.05.2013 10:52

daca pare un subiect de kkt puteti sa il stergeti