FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

20 MAI 2013

V for Vendetta20.05.2013 16:18

Dragi stelisti, astazi este o zi MARE. Astazi e zi de SARBATOARE. Astazi, 20 mai 2013, ciobanul a fost condamnat la 3 ani cu executare. De astazi suntem LIBERI !!

MoWeed20.05.2013 16:25

Asta este o batalie castigata, nu razboiul.

Acum e momentul sa ne luam Steaua inapoi, acum e momentul sa trecem peste toate certurile dintre noi, sa fim uniti si sa facem tot posibilul sa scapam de infectul clan Fecali!

 

Totusi, azi, sa petrecem!

VD4720.05.2013 16:32

Steaua Libera e tot ce vrem! VPM!

GRYG20.05.2013 16:38

3 ani ??? Putin Taica :steag_cruce_invers:

rtj20.05.2013 16:38

Ce o sa faca peluzele care nu mai vin la meci, Ultras, Vacarm si restul?

Tupac Amaru20.05.2013 16:41

Acum vin cu o dorinta care, probabil, nu este numai a mea.

In spiritul dreptatii, FC Steaua 2003 trebuie retrogradata si, evident, deposedata de titlul al doilea!

 

Si tandemul Dragomir-Sandu trebuie sa devina colegi de penitenciar cat mai repede cu ne-a 2gi!

VD4720.05.2013 16:50

Baietii din vechiul SUD, cerem prea mult daca vrem sa va vedem in ultima etapa cu Brasov? Ne e dor de japonezele, steagurile voastre si nu numai.

Lari20.05.2013 16:57

Discutiile despre acest subiect, AICI, va rog.