27.05.2013 06:28
Din cate imi aduc aminte pe parlitii aia neplatiti de la rapid i-a amenintat observatorul partidei cu pierderea meciului la masa verde pentru bannerul prin care cereau ajutor FRF.
Pentru situatia asta nu se spune nimic,e democratie,desi mie imi suna ca un amestec clar in treburile justitiei,lucru care nu are ce cauta in sport.

