FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

suportera adevarata :))

Katau20.04.2006 15:05

Ce ziceti de fata asta :D?

 

 

 

pic005037rz.th.jpg

Vladinho20.04.2006 15:07

E rupta

:D

Triphat20.04.2006 16:58

Fara fular nu ai ? :lol:

Katau20.04.2006 17:02

@Triphat 10£ setu de poze fara fular,pt tine k te cunosc fac reducere la 5£ :lol:

Triphat20.04.2006 17:04

Ma... iti dau 20 de pounds daca o aduci la Boro sa ma tina fericit :wink:

Katau20.04.2006 17:07

ok da platesti tu taxele postale :lol:

_yang22.04.2006 01:34

Da ce ma asta e site porno???

Katau22.04.2006 10:20

@_yang da vezi tu tate goale sau chestii de genu?k sa semene cu un site porno?

Motanu D22.04.2006 10:21
@_yang da vezi tu tate goale sau chestii de genu?ca sa semene cu un site porno?

 

Dar "negocierea" de mai sus seamana cu celebrul "3 la 10 mii" al rapidistilor ! :twisted: :twisted: :twisted:

_yang22.04.2006 12:38
@_yang da vezi tu tate goale sau chestii de genu?ca sa semene cu un site porno?

Nu vad ce rol are topicul asta aici...

Katau22.04.2006 13:17

negocierea de mai sus era o caterinka cu un prieten,si topicul a fost pus la caterinca...nu va place nu postati..

IONUTZ-CIPRIAN22.04.2006 13:47

:evil: >>>Cati euroi tre sa dam sa o vedem fara acel fular? :lol: >>> :twisted:

_yang22.04.2006 13:50
negocierea de mai sus era o caterinka cu un prieten,si topicul a fost pus la caterinca...nu va place nu postati..

FACETI BA CATERINCA PE FORUMURI LA CAINI !!! Nu aici !!!

 

Un vis...

Katau22.04.2006 14:19

@_yang lasa`neee tata...dak ai chef de cearta dute si canta la alta masa...

@pala_ionut002 numai zic nimic, na`uzi k nu mai avem voie sa glumim.P.S. fa si tu calculu din pounds in euro :lol:

IONUTZ-CIPRIAN22.04.2006 14:22

:evil: >>>Daca avem chef sa facem caterinca,o facem,traim in Romania si suntem liberi la opini,asa ca....prietenul ei stie ce face?Oricum tipa arata bine,dar totusi fara fularul ala ar arata mai bine!!>>> :twisted:

cannavaro24.04.2006 19:05

Fara poze cu fata "fara fular" ca aici nu e forum XXX :)

IONUTZ-CIPRIAN26.04.2006 09:03

:evil: >>>>Sau ai tu sub 18 ani si iti este frica sa vezi asa ceva? :lol: >>>> :twisted:

cannavaro26.04.2006 10:18

Nu! Dar Steaua.ro e forum de fotbal nu de poze xxx :lol:

Triphat26.04.2006 10:20

Vrem poze cu ea goala! :twisted:

 

(si un numar de telefon eventual)

cannavaro26.04.2006 10:21

+id de messenger si CC+AVI :)

STARforce26.04.2006 10:52

Eu zic sa asteptati sa ne calificam in finala si apoi o sa si-l dea singura jos ca sa ridice cupa ehehehehh :D

IONUTZ-CIPRIAN26.04.2006 12:31
+id de messenger si CC+AVI :)
:evil: >>.Bagamile pe mail,ca daca imi bag id-ul de mes,ma acceseaza toti bitongii!!!>>> :twisted:
Vladinho28.04.2006 12:31

Asta e buna rau :D

cannavaro28.04.2006 15:17

hahaha sa vezi cat rad! O amica din lista mea de messenger avea avatarul :

 

stelista3uk.png

 

si zicea ca este ea !:)

 

Acum sa vedem ce mai zice!

Vladinho28.04.2006 16:22

Ar trebui sa fie aceeasi :D

Daca e ea da si mie ID ei :D