E rupta
![]()
Fara fular nu ai ? :lol:
@Triphat 10£ setu de poze fara fular,pt tine k te cunosc fac reducere la 5£ :lol:
Ma... iti dau 20 de pounds daca o aduci la Boro sa ma tina fericit :wink:
ok da platesti tu taxele postale :lol:
Da ce ma asta e site porno???
@_yang da vezi tu tate goale sau chestii de genu?k sa semene cu un site porno?
@_yang da vezi tu tate goale sau chestii de genu?ca sa semene cu un site porno?
Dar "negocierea" de mai sus seamana cu celebrul "3 la 10 mii" al rapidistilor ! :twisted: :twisted: :twisted:
@_yang da vezi tu tate goale sau chestii de genu?ca sa semene cu un site porno?
Nu vad ce rol are topicul asta aici...
negocierea de mai sus era o caterinka cu un prieten,si topicul a fost pus la caterinca...nu va place nu postati..
:evil: >>>Cati euroi tre sa dam sa o vedem fara acel fular? :lol: >>> :twisted:
negocierea de mai sus era o caterinka cu un prieten,si topicul a fost pus la caterinca...nu va place nu postati..
FACETI BA CATERINCA PE FORUMURI LA CAINI !!! Nu aici !!!
Un vis...
@_yang lasa`neee tata...dak ai chef de cearta dute si canta la alta masa...
@pala_ionut002 numai zic nimic, na`uzi k nu mai avem voie sa glumim.P.S. fa si tu calculu din pounds in euro :lol:
:evil: >>>Daca avem chef sa facem caterinca,o facem,traim in Romania si suntem liberi la opini,asa ca....prietenul ei stie ce face?Oricum tipa arata bine,dar totusi fara fularul ala ar arata mai bine!!>>> :twisted:
Fara poze cu fata "fara fular" ca aici nu e forum XXX ![]()
:evil: >>>>Sau ai tu sub 18 ani si iti este frica sa vezi asa ceva? :lol: >>>> :twisted:
Nu! Dar Steaua.ro e forum de fotbal nu de poze xxx :lol:
Vrem poze cu ea goala! :twisted:
(si un numar de telefon eventual)
+id de messenger si CC+AVI ![]()
Eu zic sa asteptati sa ne calificam in finala si apoi o sa si-l dea singura jos ca sa ridice cupa ehehehehh ![]()
:evil: >>.Bagamile pe mail,ca daca imi bag id-ul de mes,ma acceseaza toti bitongii!!!>>> :twisted:+id de messenger si CC+AVI![]()
Asta e buna rau ![]()
hahaha sa vezi cat rad! O amica din lista mea de messenger avea avatarul :

si zicea ca este ea !![]()
Acum sa vedem ce mai zice!
Ar trebui sa fie aceeasi ![]()
Daca e ea da si mie ID ei ![]()