FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

29 mai

mariafcsb08.05.2013 11:21

Buna ziua!

As vrea sa stiu daca intr-adevar va fi o adunare a suporterilor pe data de 29 mai, dupa meciul cu Brasov, in Piata Universitatii si daca ajunge si echipa acolo(la TV au zis ceva de genul)

Eu nu sunt din Bucuresti,dar vin acolo sa ma bucur alaturi de toti suporterii daca va fi ceva, de aceea vreau sa stiu :D

Multumesc, o zi buna!

Arsenal1886Steaua194708.05.2013 11:28

Sus pe Maybach! fular-campionii:steag_cruce_invers:

 

Probabil o sa fie o adunare a suporterilor la Universitate pe 29 mai.

 

Sigur o sa vina si cei care au cele mai mari merite pentru titlu adica : Ciobanu', Memeu, Mache sa puna si el o mana pe trofeu, poate chiar si Piti Talent cine stie..