08.05.2013 11:21
Buna ziua!
As vrea sa stiu daca intr-adevar va fi o adunare a suporterilor pe data de 29 mai, dupa meciul cu Brasov, in Piata Universitatii si daca ajunge si echipa acolo(la TV au zis ceva de genul)
Eu nu sunt din Bucuresti,dar vin acolo sa ma bucur alaturi de toti suporterii daca va fi ceva, de aceea vreau sa stiu ![]()
Multumesc, o zi buna!
