"Firesc ar fi ca dupa meciul cu Dinamo, ros-albastrii sa primeasca tricourile de campioni si Cupa decernata in asemenea situatii. "
Mie mi s-ar parea normal sa primeasca tricourile de campioni si Cupa decernata in asemenea situatii dupa fluierul final al ultimului meci din acest campionat.
tricourile si trofeul trebuie acordate dupa incheierea campionatului, orice altceva ar inseamna lipsa de respect si chiar desconsiderare a competitiei
