06.10.2004 07:09
Ieri, in timp ce mergeam linistit pe strada, vad in fata mea niste tineri cu bratele pline de ziare. Mi-am zis: "astia sigur o sa sara pe mine cu ce vor ei sa vanda acolo..." Dar n-a fost asa! Am primit un ziar gratis, si am zis sa vad despre ce-i vorba. Ei bine, era un ziar al Partidului Noua Generatie... Ma intreb oare cand se vor imparti si materiale cu Steaua gratuit pe strada?... Fiecare face ce vrea cu banii lui, dar am zis si eu asa... ca fapt divers.
