Hai ma ca nu i-a adus numai pentru treaba aia....pai atunci ce face peste 2-3 ani cand actuali titulari se vor plafona?
Cand vreodata in toata istoria jegului la Steaua a avut el vreun plan pe termen lung sau macar mediu?
Niciodata. El nu gandeste ce o sa faca echipa peste 2-3. Daca gandea, acum poate ca nu era ura asta asa de mare fata de el.
Daca ala gandea ca un investitor adevarat, nu ca un camatar, altfel stateau treburile.
Insa el e un camatar jegos si e interesat doar sa spele bani si sa bage cat mai multi bani in buzunare. Nimic mai mult.
Daca era baiat destept, la fiecare 10 milioane facute de Steaua, 1 il baga in buzunar si 9 le baga in echipa. Facea cea mai tare echipa din partea asta a Europei si avea in fiecare an performante si bani tot mai multi. Si acum stateam toti si vedeam altfel problema.
El a zis anul asta cum functioneaza treaba: "Din 10 milioane, 9 le bag in buzunar si 1 il dau la Steaua." - Iar asta se poate traduce in "Din 10 milioane, bag 10 in buzunar si vedem noi ce facem cu Steaua".
Deci hai sa nu ne mai intrebam ce o sa faca peste 2-3 ani, ca el sigur nu isi pune intrebarile astea.