FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pronostic pentru azi ! ! !

i0nutz8320.04.2006 03:38

Ce credeti ca facem astazi?

 

Yo indraznesc sa merg pe un 2-0, goluri Nicolita si Radoi..

alinush8920.04.2006 03:52

1-0.....gol Dica

Radu1820.04.2006 04:09

2-0 Goluri:Dica si Oprita.

winner_00720.04.2006 04:24

daca jucam un 4-3-3 cred ca dam 3 goluri 2 nico si 1 Dica, dar daka Oli nu o sa vrea si o sa se bazeze pe vesnicul 4-4-2 eu zic ca vor fi 2 goluri , 1 nico 1 Dica

STARforce20.04.2006 04:49

1-0 Cristea

redandblue20.04.2006 04:52

1-0 gol Nicolae Dica...din penalty

Prodigy_andrey20.04.2006 06:50

dak nu o sa fie 0-0, va fi 2-0 gol Dica si Cristea(daca joaca)

i0nutz8320.04.2006 06:53

La 16 am plecat.. Ne vedem in tribune.. O sa am un fular cu Steaua ;)

hurricane_msg20.04.2006 12:43
4 - 0
mihai141120.04.2006 14:41
La 16 am plecat.. Ne vedem in tribune.. O sa am un fular cu Steaua ;)

 

ce ai tu n-are nimeni :lol:

gabynumber_120.04.2006 15:39

Steaua va bate aici cu 2-1 goluri Oprita si Nicolita iar in retur nu mi-e frica pt ca se stie cum joaca Steaua in deplasare

Weed4All20.04.2006 15:47

4-0 !!!!! golurile nu mai stiu cine le inscrie!!!!

Am pariat pe scorul asta :lol:

Prodigy_andrey20.04.2006 17:34
4-0 !!!!! golurile nu mai stiu cine le inscrie!!!!    

 Am pariat pe scorul asta :lol:

Ma yo zic sa nu fim chiar asa optimisti........ important e sa ne calificam nu sa-i umilim
redandblue20.04.2006 21:57
1-0 gol Nicolae Dica...din penalty

 

numai ca nu a fost golul din penalty....

i0nutz8320.04.2006 23:21

E bineeeeeeeeee ! ! !

Prodigy_andrey21.04.2006 07:32

Nu-i numic le dam mai multe la ei aks :D

Ionut_stelistu21.04.2006 20:07

Cu atat mai bine :)

alinush8921.04.2006 20:33
1-0.....gol Dica

ehhh..trebuia sa mai zic si minutul si era perfect....la ei o sa fie 2-1 pentru Boro :wink:

radoi8621.04.2006 21:22

1-0! Gol Vasilica Cristocea asa sa nu uite de unde a plecat!