Ce credeti ca facem astazi?
Yo indraznesc sa merg pe un 2-0, goluri Nicolita si Radoi..
Ce credeti ca facem astazi?
Yo indraznesc sa merg pe un 2-0, goluri Nicolita si Radoi..
1-0.....gol Dica
2-0 Goluri:Dica si Oprita.
daca jucam un 4-3-3 cred ca dam 3 goluri 2 nico si 1 Dica, dar daka Oli nu o sa vrea si o sa se bazeze pe vesnicul 4-4-2 eu zic ca vor fi 2 goluri , 1 nico 1 Dica
1-0 Cristea
1-0 gol Nicolae Dica...din penalty
dak nu o sa fie 0-0, va fi 2-0 gol Dica si Cristea(daca joaca)
La 16 am plecat.. Ne vedem in tribune.. O sa am un fular cu Steaua ![]()
La 16 am plecat.. Ne vedem in tribune.. O sa am un fular cu Steaua![]()
ce ai tu n-are nimeni :lol:
Steaua va bate aici cu 2-1 goluri Oprita si Nicolita iar in retur nu mi-e frica pt ca se stie cum joaca Steaua in deplasare
4-0 !!!!! golurile nu mai stiu cine le inscrie!!!!
Am pariat pe scorul asta :lol:
Ma yo zic sa nu fim chiar asa optimisti........ important e sa ne calificam nu sa-i umilim4-0 !!!!! golurile nu mai stiu cine le inscrie!!!!Am pariat pe scorul asta :lol:
1-0 gol Nicolae Dica...din penalty
numai ca nu a fost golul din penalty....
E bineeeeeeeeee ! ! !
Nu-i numic le dam mai multe la ei aks ![]()
Cu atat mai bine ![]()
1-0.....gol Dica
ehhh..trebuia sa mai zic si minutul si era perfect....la ei o sa fie 2-1 pentru Boro :wink:
1-0! Gol Vasilica Cristocea asa sa nu uite de unde a plecat!