FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Arsenal - Villareal 1

Melku19.04.2006 14:41

Impresionant parcursul Villareal-ului dar eu cred ca acesta se apropie de sfarsit.

STARforce19.04.2006 14:54

mi se pare normal sa vedem finala Barca-Arsenal, nu prea are cum sa mearga treaca Villarreal de tunari

david_steaua200619.04.2006 15:14

imi pare rau sa va dezamagesc dar Villareal o sa elimine pe Arsenal.Probabil ca in tur castiga Arsenal cu 2-1 dar in retur nu-i vad prea bine.Da las ca ne lamurim noi diseara :wink:

Florin200419.04.2006 15:19

Ca sa nu mai zic ca acum s-ar putea sa intervina si UEFA putin prin fluierasii ei...nu cred ca ar fi o reteta de succes o finala Barca-Villareal si eventual inca o echipa spaniola Sevilla in finala cupei UEFA...in schimb Barca-Arsenal ar avea succesul garantat si in UEFA probabil Shalcke-Steaua ca sa fie toata lumea impacata...spania,germania, anglia si estul europei cu cate o echipa in finala.

Virgil19.04.2006 18:11

Villarreal a jucat peste toate asteptarile in acest sezon.Este foarte greu sa spui cine se va califica dintre Viilarreal si Arsenal.Eu as dori sa se califice Arsenal.Am vazut-o la joc si mi-a placut foarte mult.

Din a doua semifinala,nu poti spune cert ca Barca e deja calificata.Niciodata nu poti spune asa ceva cand adversara ei e Milan.

Sunt 4 posibilitati in finala :

 

Barcelona - Arsenal sau Barcelona - Villarreal sau Milan - Arsenal sau Milan - Villarreal.

 

Care o fi cea corecta ? :lol:

Motanu D19.04.2006 18:38

Ultima ! :wink:

Virgil19.04.2006 18:51

E foarte posibil.Cei din urma vor fi cei dintai.Multi chemati,putini alesi.(Matei,20,16)

DTP-Ludacris19.04.2006 19:41

Arsenal 1-0 Villarreal

K. Toure '41

helena_steaua19.04.2006 20:27

Sa nu uitam ca totusi Villareal a eliminat Inter desi italienii se impusese in tur.Sunt o echipa puternica si e foarte probabil sa asistam la o finala %spaniola.

Katau19.04.2006 20:42

gata meciu batura aia de la arsenal... :twisted:

Melku19.04.2006 20:46

Rezultat asteptat,joc destul de inchis,am impresia ca Villareal si-a propus destul de putin in meciul de asta-seara.Thierry Henry acelasi jucator fabulos, sper sa ajunga la Barcelona.

antonika20.04.2006 03:10

lasa sa nu se califice Villareal, nati uitat ca neau scos anul trecut din optimi.... ar fi mai spectaculos Barca-Arsenal

Vladinho20.04.2006 15:28

Eu zic ca Villareal se opreste aici

Arsenal este mai puternica....

cannavaro25.04.2006 21:26

S-a cam terminat si cu Villareal!

Asteptam finala Barcelona - Arsenal care va fi castigata de Barcelona!

DTP-Ludacris25.04.2006 21:29

si riquelme..cum a putut sa rateze penalty in min 90 ? :lol:

 

ce ghinion.... :lol:

cannavaro25.04.2006 21:36

Speram sa avem aceeasi soarta ca arsenal, joi :lol: :lol:

Dupa 1-0 in tur ... sa facem cel putin 0-0 in Anglia!

antonika26.04.2006 07:34
Speram sa avem aceeasi soarta ca arsenal, joi  :lol:  :lol:  

Dupa 1-0 in tur ... sa facem cel putin 0-0 in Anglia!

 

bine spus 'cel putin 0-0', Steaua se gandeste doar la victorie si daca iese un egal, asta e, neam calificat..

***alex***26.04.2006 08:58
Speram sa avem aceeasi soarta ca arsenal, joi  :lol:  :lol:  

Dupa 1-0 in tur ... sa facem cel putin 0-0 in Anglia!

 

Dar sa nu aiba Middlesbrough penalty in min 90!

cannavaro26.04.2006 10:41

Sa aiba 11m si sa il rateze :) Sa fie mai palpitant!

Ionut_stelistu26.04.2006 11:41

Cred ca era presiunea prea mare pe umerii lui :lol: