19.04.2006 10:58
De la ce jucatori aveti autografe si puteti pune poze cu ele!
De la ce jucatori aveti autografe si puteti pune poze cu ele!
am de la Dica..poze nu am
din pakate ! mai am si de la altii da nu de la Steaua !
am poze cu ei de anul trecut cand au venit la galati...+autografe...dar totusi nu inteleg rostul acestui topic........
rostul acestui topic este sa aratati poze cu autografele voastre(daka aveti camera la telefon)
nu am poza dar am autograful lui Bumbescu si Majaru ![]()
nu am poza dar am autograful lui Bumbescu si Majaru![]()
Astea da autografe...