FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Autografe

winner_00719.04.2006 10:58

De la ce jucatori aveti autografe si puteti pune poze cu ele!

spre_2419.04.2006 14:48

am de la Dica..poze nu am :( din pakate ! mai am si de la altii da nu de la Steaua !

helena_steaua19.04.2006 16:00

am poze cu ei de anul trecut cand au venit la galati...+autografe...dar totusi nu inteleg rostul acestui topic........

winner_00719.04.2006 16:05

rostul acestui topic este sa aratati poze cu autografele voastre(daka aveti camera la telefon)

Ionut_stelistu21.04.2006 20:09

nu am poza dar am autograful lui Bumbescu si Majaru ;)

_yang22.04.2006 01:13
nu am poza dar am autograful lui Bumbescu si Majaru ;)

 

Astea da autografe...