25.02.2013 00:03
Ce avem noi aici>>>>
http://www.sport.ro/baschet/video-patron-p...tii-sa-isi.html
Ce avem noi aici>>>>
http://www.sport.ro/baschet/video-patron-p...tii-sa-isi.html
Noi cantam pentru culori, "Visi" vinde, pleaca, mori!
conducere de cacaaat / pe Steaua ai ingropaaaat