FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Patron pentru o zi

STARforce25.02.2013 00:03
f234567k25.02.2013 00:28

Noi cantam pentru culori, "Visi" vinde, pleaca, mori!

drughi8725.02.2013 00:31

conducere de cacaaat / pe Steaua ai ingropaaaat