FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Finala in Aprilie?!?

I.N.Money18.04.2006 14:51

In aceasta seara,de la ora 21:45 se disputa meciul considerat meciul anului in Europa de catre UEFA,semifinala dintre AC Milan si FC Barcelona.Multi considera o nedreptate ca acest meci se disputa tocmai acum,cand putea sa se dispute peste aproximativ o luna la Paris.Cine credeti ca poate sa transeze acest meci in favoarea ei,puterea de grup milaneza sau fotbalul ofensiv al Barcei? :?:

spre_2418.04.2006 15:39

fotbalul ofensiv al barcei sunt sigur :)

SSK18.04.2006 17:51

X2 8)

winner_00718.04.2006 17:57

barca e favorita mea datorita spiritului ei , valori si , mai ales , a culorilor

***alex***18.04.2006 18:18

Milan!!!

Motanu D18.04.2006 20:30

Ce finala ? Barca i-a surclasat ! Pacat ! :?

***alex***18.04.2006 20:42

A ratat Milan cat pentru tot sezonul Champions League...Daca era Inzaghi dadea un gol din toate ocaziile avute de Gilardino

SSK18.04.2006 20:43
X2  8)

 

Cum spuneam... 8)

spre_2418.04.2006 20:59

si io spuneam la fel ! BARCA :) ROS-ALBASTRU ! 4EVER :) 8)

Motanu D18.04.2006 21:53

Sper la un 0-2 in retur ! :twisted: :twisted: :twisted:

aditza_stelistu18.04.2006 22:09

in retur bate Milan cu 2-1--> Forza Milan

no_problem18.04.2006 22:57

apropos

vedeti ca rosul barcelonei e cam visiniu....ca idee..

bleu-grana

redandblue19.04.2006 08:02

imi pare rau de Milan pt ca e una din favoritele mele dar barca trebuie sa se califice mai depare pt ca joaca mai bine si poate cistiga UCL...

alinush8919.04.2006 09:13

Lasa Red...e bn asa..sa castige ei C1 si noi C2..si sa jucam supercupa ....dupa 20 ani ar fii ceva extraordinar,ca o ironie a sortii.. dak Radoi va fi avertizat va lipsi de la o eventuala finala..la fel ca Tudorel Stoica in 86'...alta coincidenta ar fii ca dak Radoi nu ar juca..banderola o va purta Ogararu, iarasi la fel ca in 86'...niste asemanari interesante..cu toate ca nu sunt superstitios,sper ca va fi la fel.....cel putin prin prisma castigarii trofeului

I.N.Money19.04.2006 12:12

Imi pare rau sa o spun,dar se pare ca urmeaza o perioada neagra pentru marele Milan..batranetea jucatorilor si-a spus cuvantul...

Florin200419.04.2006 13:29

Ronaldihnio e zeul fotbalului iata ce va castiga el anul asta: campionatul spaniol si Liga Campionilor cu Barcelona si cupa mondiala cu Brazilia. FORZA ROS-ALBASTRA !

IONUTZ-CIPRIAN19.04.2006 14:36

:evil:>>>Si va pierde in SUPER CUPA EUROPEI in fata Stelei!!Un adevarat jucator din toate punctele de vedere!>>> :twisted:

antonika20.04.2006 03:12

o data la 20 de ani tre so batem pe Barca.... sa continuam traditia

gabriela22.04.2006 14:44

Da, dar eu sper sa nu obatem doar din 20 in 20 de ani, ci daca se poate, mai des. :D :lol: .

antonika23.04.2006 19:27

ne mutam in Primera Division si ii batem si pe ei si pe Real si pe cine ne sta in cale :lol: :lol: :lol: :lol:

DTP-Ludacris23.04.2006 19:44

Barca fo` sure !!