In aceasta seara,de la ora 21:45 se disputa meciul considerat meciul anului in Europa de catre UEFA,semifinala dintre AC Milan si FC Barcelona.Multi considera o nedreptate ca acest meci se disputa tocmai acum,cand putea sa se dispute peste aproximativ o luna la Paris.Cine credeti ca poate sa transeze acest meci in favoarea ei,puterea de grup milaneza sau fotbalul ofensiv al Barcei? :?:
