FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

merge da nu merge...:P

me_online18.04.2006 07:59

Sunt student in Iasi si eu am bagat hubul si merge.....da numa ca nu pot sa trag nimic...nici macar file list.....dc?

va rog ajutati-ma dak puteti......

DTP-Ludacris18.04.2006 09:21

vezi si tu pe ce esti,dak esti pe ACTIV punete pe PASIV si dak esti pe PASIV punete pe ACTIV :wink:

 

PS: o fi si conexiunea ta de vina :lol:

spre_2418.04.2006 13:01

pai merge..da nu merge..e marfa ! macar poti sa te lauzi si sa faci poze ca esti pe hubul Stelei :)) ! si vezi daka ai acolo la tipul de conexiune..(SATELIT) daka da pune si u altceva..sau daka ai ip-ul corect !

Motanu D18.04.2006 16:20
Sunt student in Iasi si eu am bagat hubul si merge.....da numa ca nu pot sa trag nimic...nici macar file list.....dc?

va rog ajutati-ma daca puteti......

 

Ce setari folosesti ? Ai ip real sau tre' sa te conectezi prin socks ?