18.04.2006 07:59
Sunt student in Iasi si eu am bagat hubul si merge.....da numa ca nu pot sa trag nimic...nici macar file list.....dc?
va rog ajutati-ma dak puteti......
Sunt student in Iasi si eu am bagat hubul si merge.....da numa ca nu pot sa trag nimic...nici macar file list.....dc?
va rog ajutati-ma dak puteti......
vezi si tu pe ce esti,dak esti pe ACTIV punete pe PASIV si dak esti pe PASIV punete pe ACTIV :wink:
PS: o fi si conexiunea ta de vina :lol:
pai merge..da nu merge..e marfa ! macar poti sa te lauzi si sa faci poze ca esti pe hubul Stelei
! si vezi daka ai acolo la tipul de conexiune..(SATELIT) daka da pune si u altceva..sau daka ai ip-ul corect !
Sunt student in Iasi si eu am bagat hubul si merge.....da numa ca nu pot sa trag nimic...nici macar file list.....dc?va rog ajutati-ma daca puteti......
Ce setari folosesti ? Ai ip real sau tre' sa te conectezi prin socks ?