FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Mlada Boleslav 0-1 (0-0)

Virgil03.02.2013 15:28

Marti, 5 februarie 2013, in ante penultimul meci al turneului de pregatire din Antalya,

 

Steaua - Mlada

 

Mlada, locul 5 in campionatul primei ligi din Cehia.

 

Steaua a rulat intreg lotul de jucatori in Spania si Turcia, iar valoarea ei medie este sub linia de plutire. Steaua are rezerve de slaba factura, dar nici cu titularii nu ne putem lauda. Au dat ei totul, fizic si psihic in prima parte a campionatului? Daca e asa, meciul cu Ajax va deveni un cosmar.

GRYG04.02.2013 07:28

la meciul asta merg pe x :))

Korado04.02.2013 20:38

Pierdem si pe asta castigam oar la Ajax ? :)

Virgil05.02.2013 08:54

Meciul va fi transmis de Digi Sport 1, incepand cu ora 19:30.

dmb05.02.2013 20:10

Am jucat ca de obicei (in ultima vreme): NIMIC!

Se spune ca victoriile aduc victorii. Noi cam le-am uitat gustul. Ca atare o sa continuam cu ce sintem invatati: cu infringerile..ca si astea tot din astea aduc!

GRYG06.02.2013 15:38

offf taica am pierdut si biletul asta :D

besliud06.02.2013 17:02

Meci precum SAORMA CU DETOATE inafara de fotbal! Dupa meci imi parea rau ca nu m-am uitat de la inceput la un meci de futsal intre Smart Bucuresti vs United Galati pe Digisport2!