FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Trage de Maneta

Lari25.01.2013 16:55
axl25.01.2013 17:06
Untitled.png
Lari25.01.2013 17:20

Biiineee, baaai, Axleee! :D

777.jpg

iNsTiGaToR25.01.2013 18:51

S-a blocat la 901.

Lari25.01.2013 21:58

La cat?

 

777.jpg

catalin4725.01.2013 22:46
:no: sa blocat untitled.JPG

untitled.bmp

LDS25.01.2013 23:03

Iaca funia din casa spanzuratului... Io duc un razboi de mai bine de juma' de an cu o ruleta si doua aparate. Am otravit fantanile, am ars granele si mai am oleaca pana plec in pribegie prin munti...

Dragoshel25.01.2013 23:04

daca dai click acolo unde iti arata creditele, poti tasta cate vrei tu :))))

Lari25.01.2013 23:44

@Dragoshel

Mergem impreuna la Las Vegas, da? De 2-3 ori pe an e suficient, vad, la cat talent ai.

 

@catalin47

Si asta, ca toate celelalte, e facuta pe bune, nu cum ne invata (de rau) hackeru' de Dragoshel.

777_3.jpg

Dragoshel26.01.2013 08:20

am reusit si io sa dau mai multe laikuri dastea. amin.

axl08.06.2013 16:46
Untitled.png