FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Ferencvaros TC Budapesta 1-2 (1-1)

Virgil19.01.2013 05:26

Miercuri 23 ianuarie 2013, Steaua disputa al treilea sau meci din stagiul de pregatire din Spania,

 

Steaua - Ferencvaros TC Budapesta

 

Castigatoare de nenumarate ori a campionatului, Cupei si Super Cupei Ungariei, echipa budapestana se afla doar pe locul 5 in intersezon, la 13 puncte distanta de Gyori ETO FC, liderul de toamna al Borsodi Liga 2012-2013.

 

Dupa o infrangere si un meci egal, Steaua vizeaza victoria in acest meci.

Danut1419.01.2013 09:53

Trebuie sa-i batem neaparat pe unguri!

mountytoma20.01.2013 15:56

pe unguri nu trebuie sa ii batem decat in TOATE meciurile oficiale, de restul lasa-i pe ei sa se bucure

GRYG22.01.2013 10:30

ungurii trebuie batuti oriunde ,oricand sl la orice :steag_cruce_invers:

gio_stgloria22.01.2013 11:06

Cand e meciul asta ? Pe 21 am jucat cu Dinamo Kiev.

Lari22.01.2013 11:26

Pe 23 se va juca.

besliud22.01.2013 17:06

Sper ca pe 23 o sa jucam cu adevarat ca pana acum sincer nu ma convins nimic sa cred intr-o minune cu Ajax!

Apropo de Rocha asta chiar merita porecla de (ANTITALENT) la cum are el harul de a rata din 5 metri ma dispera!

Korado23.01.2013 19:57

Salut , am intrat eu pe mine in min 30 si scorul este 1-1 (A.Chipciu 1-0 pt Steua ) 1-1 Somalia.

dmb23.01.2013 20:53

dupa meciu asta cistigam cu Ajax doar daca aia joaca cu sperantele. :hmmm:

Lari23.01.2013 21:30

Ia, mucles, bai! :ce_oameni: Reghe a vrut sa testeze siguranta apararii, d-aia s-a lasat dominat. He meant to do that.

 

Daca vroia, ii bateam p-astia cu 72-0, cel putin!

dmb23.01.2013 21:52

Tareeeeeeeeeeeee! Sincer nu mi-am dat seama! Cu Ajax cind vom pierde o sa vrea sa testeze ce se va intimpla cind ne va ataca vreodata Barcelona!

GRYG24.01.2013 07:24

domle sigur aici e lucratura satanei :yes: .....da las taica caci la meciul cu Ajax vom fii mai credinciosi....uitel pe gigica inainte de meci :worthy: iar dupa meci va fii asa :shit: .hai ca am dat in mintea copiilor de nervi....iar pentru toti unguri din suflet multa :finger:

besliud24.01.2013 10:13

Acest meci a fost unul de kkt sa vazut cum i-am luat ca de la etajul 10 si sa vazut ca pe aia nu ia interesat doar sa faca antijoc, un arbitru care fluiera de ziceai ca este cel putin o finala de CM, Si apropo baietii nostri erau cu gandul la pasarica de acasa dupa un cantonament obositor!

Pe scurt ziceai ca joaca Steaua cu Ceahlau si aia trageau de timp si baietii nostri nu se mai suportau pe teren ca nu fluiera ala sfarsitul mai repede.