FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FIFA 13 - Cine joaca?

i0nutz8318.01.2013 13:57

Aveti jocul original? Cine vrea sa incepem un campionat?

cheloo9818.01.2013 17:12

Eu am jocul original.Si vreau sa jucam

zoint18.01.2013 21:39

Da joc,cum sa nu joc doar pe consola xbox.

i0nutz8319.01.2013 15:48

@cheloo98, deci doar noi 2 pana acum :-)

@zoint: pe PC nu?

cheloo9819.01.2013 17:09

Din pacate doar noi doi da.Pe pc il am

zoint19.01.2013 18:37

Pe PC nu,deoarece nu mai am pc :))

Sp????â??Â? J?.02.02.2013 08:01
Aveti jocul original? Cine vrea sa incepem un campionat?

Nu il am :(