18.01.2013 13:57
Aveti jocul original? Cine vrea sa incepem un campionat?
Aveti jocul original? Cine vrea sa incepem un campionat?
Eu am jocul original.Si vreau sa jucam
Da joc,cum sa nu joc doar pe consola xbox.
@cheloo98, deci doar noi 2 pana acum :-)
@zoint: pe PC nu?
Din pacate doar noi doi da.Pe pc il am
Pe PC nu,deoarece nu mai am pc ![]()
Aveti jocul original? Cine vrea sa incepem un campionat?
Nu il am ![]()