Salutare si La Multi Ani tuturor!
Deschid acest topic deoarece as vrea sa stiu, daca stiti
, clubul FC Steaua organizeaza deplasarea suporterilor la meci?
Am vazut ca cei din sud au renuntat la autocar si s-au dat pe avion, probabil ca nordul va proceda la fel. Dar marea masa (din care fac si eu parte) cum ajungem acolo....organizat de club sau cum ne "taie" capu'?
Tot astept un comunicat al clubului vis-a-vis de aceasta problema dar cred ca am sa astept degeaba si nu vreau sa pierd reducerile de bilete la avion..etc.
Daca clubul nu organizeaza (app. le-am trimis si-un email) voi cum mergeti?
Eu ma gandeam la Wizz pana la Eindhoven si de acolo cu autocarul pana in Amsterdam
Multumesc
Alexandru
