02.10.2004 15:09
care e faza, ca eu am practic 2 conturi (http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=315) si as vrea sa raman cu asta, nu cu ala creat pentru comentarii
care e faza, ca eu am practic 2 conturi (http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=315) si as vrea sa raman cu asta, nu cu ala creat pentru comentarii
Ok, am inteles problema. Acum ai ramas cu un singur cont, acesta de pe care ai postat cele 18 mesaje pe forum. Evident il poti folosi si la comentarii pe site. Te rog sa-mi spui daca e in regula.
George