FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Autentificarea globala

rady02.10.2004 15:09

care e faza, ca eu am practic 2 conturi (http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=315) si as vrea sa raman cu asta, nu cu ala creat pentru comentarii

George Stan02.10.2004 19:42

Ok, am inteles problema. Acum ai ramas cu un singur cont, acesta de pe care ai postat cele 18 mesaje pe forum. Evident il poti folosi si la comentarii pe site. Te rog sa-mi spui daca e in regula.

George