FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

[Fotbal] Goalkeeper Premier League

Azzido15.12.2012 18:02

gio_stgloria17.12.2012 18:16

Nu pot sa trec de semifinale. A reusit careva ?

Daniel-Ionut17.12.2012 18:35

Tare jocul, tot in semifinale m-am oprit si eu :D

 

Edit: m-a batut Derby cu 3-2 in prelungiri in finala :-L

Azzido17.12.2012 18:39

eu m-am oprit prin "sferturi"

Alex88pl18.12.2012 09:19

am reusit sa castig finala, la a 30000a incercare. cu arsenal am batut united cu 2-1

 

premier_league.bmp

Azzido18.12.2012 15:06

.

Clipboard01.jpg

gio_stgloria18.12.2012 15:37

Da numai tu sa reusesti ?

joc.png