15.12.2012 18:02
Nu pot sa trec de semifinale. A reusit careva ?
Tare jocul, tot in semifinale m-am oprit si eu ![]()
Edit: m-a batut Derby cu 3-2 in prelungiri in finala :-L
eu m-am oprit prin "sferturi"
am reusit sa castig finala, la a 30000a incercare. cu arsenal am batut united cu 2-1