FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Campionat de FIFA 10 (Sezonul 19)

Daniel-Ionut12.12.2012 14:54

Vom juca tip campionat, cu meciuri tur-retur, se va juca doar cu echipele alese la inceput. Cine iese din joc in timpul meciului pierde cu 3-0. Daca se pierde conexiunea se continua jocul de la scorul si minutul din care s-a intrerupt meciul, dar sper sa nu fie probleme.

 

Setari: 4 minute, level&GK world class, fast.

 

Jucator / echipa:

 

  • Daniel-Ionut - Real Madrid
  • Lays - AC Milan
  • ultraskins. - Barcelona
  • Cozmin - Chelsea
  • F234567k - Manchester United
  • Nyghty - Arsenal
Daniel-Ionut12.12.2012 15:43

Daniel - Lays 5-0

Lays - Daniel 1-3

Daniel-Ionut12.12.2012 17:04

Daniel - Nyghty 6-0

Nyghty - Daniel 3-2

cozmin12.12.2012 19:58

cozmin - nyghty 1 - 0

nyghty - cozmin 0- 0

f234567k13.12.2012 01:14

f234567k - cozmin 1-2

cozmin - f234567k 2-3

 

f234567k - nyghty 4-4

nyghty - f234567k 3-1

 

f234567k - ultraskins 5-0

ultraskins - f234567k 0-2

Lays15.12.2012 10:50

Nyghty - Lays 1-1

Lays - Nyghty 2-2

Lays15.12.2012 14:43

Lays - f234567k 1-1

f234567k - Lays 1-1

Daniel-Ionut17.12.2012 11:31

Daniel - Cozmin 2-3

Cozmin - Daniel 1-2

Daniel-Ionut18.12.2012 13:00

Daniel - f234567k 2-1

f234567k - Daniel 1-4

Daniel-Ionut19.12.2012 19:26

JUCATI-VA MECIURILE !

Lays19.12.2012 20:15

Eu mai am doua, cu ultraskins si Cozmin. De unul nu dau, iar cu altul nu pot juca din cauza ip-ului pe care-l are.

Daniel-Ionut19.12.2012 22:12

Daniel - Elka 0-3

Elka - Daniel 2-4

ultraskins.19.12.2012 22:16

eu - cozmin 3-1

cozmin - eu 3-3

 

am mai jucat cu nyghty dar numai retin cat a fost scoru' ..

 

 

@Lays, ADD MESS : midnight_elka

Nyghty19.12.2012 22:49
am mai jucat cu nyghty dar numai retin cat a fost scoru' ..

 

3-1 si 3-2 pentru mine sau ceva genul asta, parca...

 

Le mai jucam o data daca e...

ultraskins.20.12.2012 11:37

Parca facusem si un egal cu tine... numai tin bine minte. Oricum, lasa asa.

cozmin20.12.2012 19:09

invatare de minte, ar trebui sa facem regula ca nvingatorul sa posteze imediat dupa meci rezultatele . Iar in cazul meu cu lays nu stiu cum sa facem sa ne jucam meciurile, am incercat de mai multe ori si n-a mers..

Daniel-Ionut21.12.2012 06:11

Hamachi ala.

Daniel-Ionut21.12.2012 10:48

Clasamentul arata in felul urmator, meciurile ramase nu mai schimba foarte mult situatia in clasament. Mai aveti termen de jucat pana sambata seara.

 

1. Daniel-Ionut - 10m, 7v, 0e, 3i, 30-15 - 21p

2. Nyghty - 10m, 4v, 4e, 2i, 18-20 - 16p

3. f234567k - 10m, 3v, 3e, 4i, 20-19 - 12p

4. cozmin - 8m, 3v, 2e, 3i, 13-14 - 11p

5. Elka - 8m, 2v, 1e, 5i, 14-21 - 7p

6. Lays - 6m, 0v, 4e, 2i, 6-13 - 4p