FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cea mai simpla metoda de facut bani !

HoLiGaN11.12.2012 17:35

Ce trebuie sa faci , iti faci un cont http://www.neobux.com/?r=FCSB198624 si dai maxim 5 , 6 clikuri pe zi si banii vin .Nimic mai simplu .Bafta