nu sunt de mult timp pe acest forum, si as vrea sa aflu daca ban primesc toti cei care intra aic si tin cu o alta echipa, sau doar cei care injura, jignesc pe suporterii, echipa si tot ce reprezinta clubul Steaua ?
nu sunt de mult timp pe acest forum, si as vrea sa aflu daca ban primesc toti cei care intra aic si tin cu o alta echipa, sau doar cei care injura, jignesc pe suporterii, echipa si tot ce reprezinta clubul Steaua ?
intreb asta deoarece am primit ban de la unul dintre adminii de pe forumul site-ului oficial al rapidului fara a face nimic rau. poate doar faptul ca am postat acolo un topic cu adevaruri care au deranjat.
ce m-a enervat cel mai tare nu a fost ca am primit ban, ci faptul ca nu am primit nici macar un advertisment, prin care sa mi se spuna ca nu-s admis pe acel site
se poate interzice tuturor suporterilor echipelor adverse ? :roll:
aici nu primesti ban dc iti spui parerea bineinteles intr-un mod civilizat...
dar acest topic nu trebuia deschis aici...aici se vorbeste despre Steaua nu despre banari...