FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

despre ban-uri

felix4you200215.04.2006 22:18

nu sunt de mult timp pe acest forum, si as vrea sa aflu daca ban primesc toti cei care intra aic si tin cu o alta echipa, sau doar cei care injura, jignesc pe suporterii, echipa si tot ce reprezinta clubul Steaua ?

felix4you200215.04.2006 22:24

intreb asta deoarece am primit ban de la unul dintre adminii de pe forumul site-ului oficial al rapidului fara a face nimic rau. poate doar faptul ca am postat acolo un topic cu adevaruri care au deranjat.

ce m-a enervat cel mai tare nu a fost ca am primit ban, ci faptul ca nu am primit nici macar un advertisment, prin care sa mi se spuna ca nu-s admis pe acel site

se poate interzice tuturor suporterilor echipelor adverse ? :roll:

redandblue15.04.2006 22:25

aici nu primesti ban dc iti spui parerea bineinteles intr-un mod civilizat...

dar acest topic nu trebuia deschis aici...aici se vorbeste despre Steaua nu despre banari...