FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Un articol despre Armata Ultra' pe www.dutchtifo.nl!

Olandezz15.04.2006 15:36

Pentru dutch tifo am facut recent un articol despre Armata Ultra' in olandeza. Vreau sa fie mai cunoscuta AU in Europa. Sper acum sa faca mai multi romani in strainatate articole despre AU!

 

Ultrasii Stelei, mereu superiori!

 

Check it!

 

www.dutchtifo.nl

 

sub specials!

 

http://www.dutchtifo.com/index.php?subacti...t=2&go=specials linkul!

red_blue_brigade18.04.2006 12:04

Bravos man, tot respectu pt tine, dar pune si tu aici pe forum sau in alta parte traducerea macar sa intelegem si noi, ca nu cred ca sunt multi care inteleg ce ai scris tu acolo.Oricum, respectele mele si FORZA Steaua - = = - Liga Campionilor, interzisa ......lor !! (se stie)

spre_2418.04.2006 12:18

si cio...lor se stie si asta:D si e super marfa ala .. :) tradune si noua..da asa arata marfa;) !sa fim cunoscuti...da io cred ca suntem deja.. in fine./. :)