FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Inscrieri Inot - copii

Florin Jalba06.12.2012 10:09

Buna ziua,

 

Incepand cu data de 05.12.2012 CSA Steaua si-a inaugurat noul bazin de inot. As dori sa stiu daca se vor organiza si cursuri de inot pentru copii, deoarece locuiesc in apropiere si m-ar interesa foarte mult sa-mi pot inscrie fetita (5 ani si jumatate).

 

Va multumesc anticipat pentru eventualele informatii!

 

Cu stima,

Florin Jalba

 

P.S. Daca trebuia sa ma adresez in cadrul unui topic deja deschis, va rog sa ma redirectionati (cu scuzele de rigoare).

f234567k06.12.2012 10:17
Conform Ministrului Apararii Nationale Corneliu Dobritoiu a declarat că bazinul va putea fi folosit si de locuitorii sectorului 6: Acest bazin este mai ieftin decat celebrul patinoar de la Brasov. Ne gandim si la asigurarea accesul locuitorilor din Bucuresti si in special a celor din sectorul 6 pe bază de abonament , a declarat Dobritoiu potrivit Mediafax.