Pentru gigica :
Pentru gigica :
Pentru tinerii pokeristi :
LE : nu am vazut titlul topicului, credeam ca e decat "dedicatii" dar oricum o sa las linkul. Vizionare placuta ![]()
Pentru o vara frumoasa:
MefX feat. Spike - Soare
Era o melodie ce o bagau mereu in discoteci prin 94-95, ceva cu hey mr officer.., stie cineva despre ce e vorba? M-am chinuit cu un prieten timp de un jd sa ne amintim si nimic...
asta bre, sa traiesti
mai era asta:
https://www.youtube.com/watch?feature=playe...BlFxuyqYQ#at=43
pt mariusmihet, mo si red,,stiu ma facui muci...nu e ultima oara,promit
Pt Tiberiu:
Lari te-am simtit un pic necajit, hai cu un cantecel sa ne relaxam...
@Marius mihet, hai sa cantam ca-i duminica
Merge si asta mosule, numai destinde-te.
Pentru situatia fotbalului romanesc :
Sau asa :
:drunk: ![]()
Vaaai, cat de la moda erau dedicatiile acum vreo zece ani, la TV sau la rasdio ;
Cat de incantat dadeam sau primeam dedicatiile. Cred ca si acum ar fi niste surprize superbe pentru cine le da si mai ales cui ii sunt dedicate.
Fara nici o legatura cu suturi, goluri sau fratia talibanilor dezaxati