FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dedicatii muzicale

«12»
V for Vendetta05.06.2013 01:47

Pentru gigica :

 

V for Vendetta05.06.2013 02:04

Pentru tinerii pokeristi :

 

 

 

LE : nu am vazut titlul topicului, credeam ca e decat "dedicatii" dar oricum o sa las linkul. Vizionare placuta :D

blindius21.06.2013 16:22

Pentru o vara frumoasa:

 

MefX feat. Spike - Soare

 

 

drvladyk05.07.2013 17:04

Era o melodie ce o bagau mereu in discoteci prin 94-95, ceva cu hey mr officer.., stie cineva despre ce e vorba? M-am chinuit cu un prieten timp de un jd sa ne amintim si nimic...

drvladyk05.07.2013 18:00

asta bre, sa traiesti

 

drvladyk06.07.2013 23:58

mai era asta:

drvladyk20.07.2013 17:10

https://www.youtube.com/watch?feature=playe...BlFxuyqYQ#at=43

pt mariusmihet, mo si red,,stiu ma facui muci...nu e ultima oara,promit

drvladyk17.08.2013 20:49
drvladyk21.08.2013 06:55

Lari te-am simtit un pic necajit, hai cu un cantecel sa ne relaxam...

 

 

drvladyk01.09.2013 13:55

@Marius mihet, hai sa cantam ca-i duminica

drvladyk01.09.2013 13:59

Merge si asta mosule, numai destinde-te.

David_Steaua200715.10.2013 05:20

Pentru situatia fotbalului romanesc :

 

Empyro27.01.2014 22:41

Sau asa :

 

 

:drunk: :drunk: :drunk:

 

 

 

 

edi821.03.2014 13:51

Vaaai, cat de la moda erau dedicatiile acum vreo zece ani, la TV sau la rasdio ;;) Cat de incantat dadeam sau primeam dedicatiile. Cred ca si acum ar fi niste surprize superbe pentru cine le da si mai ales cui ii sunt dedicate.

edmond_dantes11.05.2015 22:31

Fara nici o legatura cu suturi, goluri sau fratia talibanilor dezaxati

 

https://www.youtube.com/watch?v=ls163Ad5W4A

«12»