FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

[Fotbal] Penalty

Azzido28.11.2012 14:15

 

Am reusit sa ajung doar pana in finala, dar de castigat ba. :no:

ebonyc28.11.2012 14:58

Apara si calculatorul ala un penalty?

Azzido28.11.2012 16:34

pai inainteaza in joc si vedem daca nimeresti tu poarta :)

DanielT28.11.2012 16:36

Dupa multe incercari am reusit sa castig si finala . :))

drvladyk28.11.2012 16:45

Nu apar nimic, dar dau scarite :P

 

Azzido28.11.2012 16:50
Dupa multe incercari am reusit sa castig si finala . :))

Invata-ma, maestre!

PS: cred ca e important si ce mouse ai. Eu am doar optic, cred ca e mai usor cu un "laser".

Alex88pl28.11.2012 17:49

am castigat si eu finala:D

Lays28.11.2012 18:26

:hooray:

 

pac_pac.png

DanielT29.11.2012 00:41
Invata-ma, maestre!

 

 

Eh ... Tre' cantonamente peste cantonamente , pregatire buna.

Tre' sa muncim mult , nu ? :))

ebonyc29.11.2012 10:01
pai inainteaza in joc si vedem daca nimeresti tu poarta :)

 

Pai l-am terminat si nu a aparat calculatorul nici macar 1 penalty. Am dat eu 2 sau 3 pe langa, dar atat. Poate n-ati vazut, dar la un moment dat iti arata unde o sa suteze.

ebonyc29.11.2012 11:06

Hai ca la a doua incercare mi-a aparat doua.

post-28024-1354187202.jpg

drvladyk29.11.2012 11:29

Sa traiesti ebonyc, acu am vazut si eu ca iti arata, am reusit sa scot una.

ebonyc29.11.2012 11:54
Invata-ma, maestre!

PS: cred ca e important si ce mouse ai. Eu am doar optic, cred ca e mai usor cu un "laser".

 

N-are nicio relevanta ce maus ai. Nu e bazat pe reflexe. Trebuie sa dai unde sa se arunce portarul inainte sa suteze calculatorul.

drvladyk29.11.2012 13:21

castigat, 18440, cu mouse de rahat de la munca, deci nu e de mouse

Azzido15.12.2012 16:51

.

win.jpg

Harald17.12.2012 17:24

dupa multe incercari am reusit si eu sa castig cu 18150.

David07.08.2013 19:58

E o problema daca am reusit doar cu 20 de mii? Serios, nu inteleg de unde vin punctele alea.