Astazi vom vedea "cantecul de lebada" al lui Catalin Zmarandescu in K1. Cu toata parerea de rau va spun ca Zmarandescu nu are nicio treaba cu K1, el fiind un bun practicant/luptator in wu shu. Imi pare rau ca va pierde cu Sora, as fi preferat sa piarda in fata unul luptator strain si sa fi ramas cu imaginea imaculata.
Cu toate bravele eforturi ale lui Eduard Irimia, nu exista decat un singur luptator adevarat in K1 roman, acesta este Ionut Iftimmoaie, dar vad ca asta s-a apucat de balet... Ghita, ca si Bute de altfel, fiind o gaina umflata. Timpul imi va da dreptate, il veti vedea pe Bute KO la primul pumn adevarat ce il va primi. Dar vad ca am trecut la box. Nu face nimic, asta e situatia...
Ciprian Sora stie sa si primeasca spre deosebire de varul sau, de aceea il consider un luptator ceva mai bun. Zmarandescu in schimb, repet, nu are nicio treaba...
