FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Campionat de FIFA 10 (Sezonul 18)

«12»
Daniel-Ionut23.11.2012 12:46

Vom juca tip campionat, cu meciuri tur-retur, se va juca doar cu echipele alese la inceput. Cine iese din joc in timpul meciului pierde cu 3-0. Daca se pierde conexiunea se continua jocul de la scorul si minutul din care s-a intrerupt meciul, dar sper sa nu fie probleme.

 

Setari: 4 minute, level&GK world class, fast.

 

Jucator / echipa:

 

  • Daniel-Ionut - Real Madrid
  • f234567k - Inter
  • rezistenta_ultras - Barcelona
  • LUPANU - Manchester United
  • cozmin - Chelsea
  • Nyghty - Arsenal
  • ultraskins. - Liverpool

Termen: vinerea viitoare.

ultraskins.23.11.2012 21:59

ELKA (Liverpool) vs rezistenta (Barcelona) 0-2

rezistenta (Barcelona) vs ELKA (Liverpool) 2-3

rezistenta_ultras23.11.2012 23:05

eu - Nyghty 2-0

Nyghty - eu 1-1

f234567k24.11.2012 00:59

ultraskins. - f234567k 2-3

f234567k - ultraskins. 2-0

ultraskins.24.11.2012 01:19

Are un bulan baietasu asta................

rezistenta_ultras24.11.2012 10:57

f234567k - eu 2-5

eu - f234567k 3-1

rezistenta_ultras24.11.2012 17:28

cozmin - eu 1-4

eu - cozmin 2-0

cozmin24.11.2012 20:32

cozmin nyghty 2-2

nyghty cozmin 2-2

cozmin25.11.2012 16:15

eu cu elka 2-0

elka cu mine 2-3

 

eu peridrome 1-1

peridrome cu mine 0-2

ultraskins.25.11.2012 17:42

cel mai buguit joc, ma pis pe el.

Nyghty25.11.2012 17:43

elka 1-2 Nyghty

Nyghty 3-1 elka

Daniel-Ionut26.11.2012 18:56

Daniel - rezistenta 1-1

rezistenta - Daniel 2-1 NU EXISTA MECI SA NU-MI DAI GOL IN MINUTUL 90 !

rezistenta_ultras26.11.2012 18:57

pai cat bulan sa ai?nu stiu cum ai scapat primul meci.

 

Daniel-Ionut26.11.2012 18:58
pai cat bulan sa ai?nu stiu cum ai scapat primul meci.

 

Pai in primul meci am avut singur cu portarul in 90, si pe urma a venit mingea la tine.

rezistenta_ultras26.11.2012 19:00

Spre 3! restul sunt povesti.

 

Daniel-Ionut26.11.2012 19:30

Daniel - cozmin 3-3

cozmin - Daniel 0-4

cozmin26.11.2012 19:35

multumeste-i minutului 90 acum :)

ultraskins.30.11.2012 22:27

ELKA (Liverpool) vs LUPANU (MAN UTD) 3-0

LUPANU (MAN UTD) vs ELKA (Liverpool) 0-3

Daniel-Ionut02.12.2012 13:07

Nyghty - Daniel 2-2

Daniel - Nyghty 1-1

Daniel-Ionut02.12.2012 14:11

Daniel - Elka 6-1

Elka - Daniel 2-5

ultraskins.02.12.2012 14:31

a fost blat asta.

Daniel-Ionut02.12.2012 18:04

Aduci asa putin a Chiajna :))

ultraskins.03.12.2012 10:01

Tu incearca sa faci clasamentu ala odata!

f234567k03.12.2012 15:18

Salut,

 

Imi pare rau ca nu am mai putut juca meciurile. Astazi o sa fiu pe mess de la 23:00.

f234567k03.12.2012 15:18

Salut,

 

Imi pare rau ca nu am mai putut juca meciurile. Astazi o sa fiu pe mess de la 23:00.

«12»