FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

De prin viata

Majestic.20.11.2012 18:49

Buna ziua, am sa va prezint un mic blog creat de o domnisoara care are multe lucruri sa va comunice.

 

Ce este de prin viata ?! : E despre viata,despre oameni, despre sentimente, momente frumoase, despre schimbare si despre un

nou inceput.E pentru ca am fost incurajata sa scriu. Dar totusi trebuie sa mai si zambim si sa ne relaxam cu putina muzica, asa ca o sa gasiti si bancuri si putina muzica.

 

Va asteptam pe blog pentru un nou inceput ! :)http://www.deprinviata.com

drvladyk20.11.2012 20:34

tu esti d-soara sau sotul? ca sa stiu cum ma adresesez :)

Majestic.25.11.2012 13:08

eu is un prieten de-al ei, care o ajuta cu promovare ablog-ului :D:D :) te astept sa lasi un coment :D:)