FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Aplicatie Iphone 5

Carc0tas20.11.2012 12:17

Aplicatia iphone 5

 

Bine ca e mai lung telefonul asa se pot gasii si ei in clasament fara scroll :))

 

GRYG20.11.2012 14:11
e mai lung ????? aaaaaa numai imi iau :ce_oameni:
distinctflow17.12.2012 12:04

Daca nu vrei sa o vezi si pe Dinamo in clasament ramai la 4. :))