FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Joc online

drvladyk13.11.2012 21:35

Am gasit un joc fain si e free. Daca exista doritori hai sa o punem de un clan:

 

http://worldoftanks.com

Azzido13.11.2012 21:53

il joc deja.

am ajuns pana la KV5 ? Ma rog, nu mai stiu care, dar este KV, cred ca primul.

drvladyk13.11.2012 21:54

scuze coane de trplu post fa tu curat te rog. Multumesc.

 

Eu am wespe, un spg si vreau sa dezvolt un tank ca nu imi place sa stau sniper. Bagam un clan?

ebonyc13.11.2012 22:30

Tank de-ala somalez de trebuie sa sufli-n teava ca sa iasa proiectilul,\ au?

drvladyk13.11.2012 22:30

cica doar pentru negri

Azzido14.11.2012 05:56
Bagam un clan?

Il joc destul de rar, deci nu cred ca ar avea sens.

In schimb pierd mai mult timp cu Eve Online, probabil cel mai ****, hardcore si nesuferit joc din toate timpurile.

pcsbb05.01.2013 07:14

Va recomand un joc online care mi-a mancat timpul liber,(pentru tocilarul din tine) DC Universe Online: http://www.dcuniverseonline.eu/