13.11.2012 21:35
Am gasit un joc fain si e free. Daca exista doritori hai sa o punem de un clan:
Am gasit un joc fain si e free. Daca exista doritori hai sa o punem de un clan:
il joc deja.
am ajuns pana la KV5 ? Ma rog, nu mai stiu care, dar este KV, cred ca primul.
scuze coane de trplu post fa tu curat te rog. Multumesc.
Eu am wespe, un spg si vreau sa dezvolt un tank ca nu imi place sa stau sniper. Bagam un clan?
Tank de-ala somalez de trebuie sa sufli-n teava ca sa iasa proiectilul,\ au?
cica doar pentru negri
Bagam un clan?
Il joc destul de rar, deci nu cred ca ar avea sens.
In schimb pierd mai mult timp cu Eve Online, probabil cel mai ****, hardcore si nesuferit joc din toate timpurile.
Va recomand un joc online care mi-a mancat timpul liber,(pentru tocilarul din tine) DC Universe Online: http://www.dcuniverseonline.eu/