http://rapidshare.de/files/17942080/setupv...count2.zip.html
Este un fel de Skype...
Cand cineva te baga in agenda lui primesti dupa vr-o 1, 2 ore... 1 Euro... cu acest euro poti vb pe mobil fix oriunde in lume.
Pe mobil in Romania 22 centi
Pe fix in Romania 7 centi
Cu cat mai multi te baga in agenda cu atat faci mai multi bani si vb mai mult.
Poti chiar selecta cand cineva te contacteaza pe program sa transmite catre telefon si sa vb de pe telefon (doar ca platesti 22 sau 7 centi depinde)
Pt Romania trebuie format 40 in fata la orice numar... la numerele mobile 07xx xxx xxx nu adaugam 40 ci doar 4 adik 407xx xxx xxx.
ATENTIE! sa nu folositi username-uril cu "_". De cele mai multe ori nu merg bagate in lista.
Lasati-va toti id-urile aici. Cu cat mai multe id-uri adaugate, cu atat mai multi bani!
A meu i h3roin
