FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Program Cu Care Vorbesti Gratis Pe Mobil Si Pe Fix!, Pe bune

h3roin14.04.2006 17:12

http://rapidshare.de/files/17942080/setupv...count2.zip.html

 

Este un fel de Skype...

 

Cand cineva te baga in agenda lui primesti dupa vr-o 1, 2 ore... 1 Euro... cu acest euro poti vb pe mobil fix oriunde in lume.

Pe mobil in Romania 22 centi

Pe fix in Romania 7 centi

 

Cu cat mai multi te baga in agenda cu atat faci mai multi bani si vb mai mult.

Poti chiar selecta cand cineva te contacteaza pe program sa transmite catre telefon si sa vb de pe telefon (doar ca platesti 22 sau 7 centi depinde)

Pt Romania trebuie format 40 in fata la orice numar... la numerele mobile 07xx xxx xxx nu adaugam 40 ci doar 4 adik 407xx xxx xxx.

ATENTIE! sa nu folositi username-uril cu "_". De cele mai multe ori nu merg bagate in lista.

Lasati-va toti id-urile aici. Cu cat mai multe id-uri adaugate, cu atat mai multi bani!

A meu i h3roin

Motanu D14.04.2006 17:33

1. ai pus linkul gresit !

2. Tu chiar crezi ca te crede cineva ?! Am mai vazut destule dintr'astea !

Katau14.04.2006 17:46

mda si eu am auzit de prostii dastea....nu cred k e pe bune... :twisted:

1986steaua14.04.2006 20:47

Am si eu un program dasta se numeste voipdiscount si e pe bune.