13.11.2012 16:45
Imi poate spune cineva versurile unui cantec din galerie,l-am auzit la viitorul-Steaua dar nu le-am inteles pe toate.suna ceva de genul :
Ce nebunie / Azi joaca iarasi Steaua!
Cantam cu totii / Si fumam marijuana!
Desfacem berea / Si bem fara masura!
Castiga Steaua si-apoi ne doare-n p..a!
