FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

versuri melodie

doru costin13.11.2012 16:45

:steagcruce: Imi poate spune cineva versurile unui cantec din galerie,l-am auzit la viitorul-Steaua dar nu le-am inteles pe toate.suna ceva de genul :

Ce nebunie / Azi joaca iarasi Steaua!

Cantam cu totii / Si fumam marijuana!

Desfacem berea / Si bem fara masura!

Castiga Steaua si-apoi ne doare-n p..a!

Kitikru13.11.2012 20:19

in deplasare fumam doar marijuana, in orice zi din luna saptamana, dar km vad ca se tot aduna, imi las iubita plecam o saptamana! la la la la la la la la la....

ce nebunie azi joaca iarasi Steaua, cantam cu totii, si fumam marijuana, desfacem berea, noi bem fara masura, castiga Steaua si apoi ne doare in ****...