Am fost plecat din tara de pe vremea cand la Steaua se transferau columbieni,si de atunci nu am mai aflat nimic despre aceasta.Insa m-am intors in Romania si spre surpriza mea,a doua zi a fost meciul Steaua - Dinamo.M-am uitat la el,si am ramas placut impresionat.Am citit cate ceva pe ici pe colo,si am aflat ca Steaua are cea mai buna aparare si cel mai bun atac,atat in campionat cat si in Europa League. ![]()
Ma puteti aduce la curent cu cateva lucruri?A castigat Steaua vreun trofeu (cupa Romaniei/campionatul)?Se mai baga Becali pestre antrenor?Ii mai schimba o data pe luna?Si cel mai important,de cand joaca asa de bine?Orice alte detalii sunt binevenite. ![]()
