FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

De ce nu mi se afiseaza semnatura pe forum?

cannavaro13.04.2006 20:04

De ce nu mi se afiseaza semnatura pe forum?

 

Nu scrie pe nicaieri sau nu am vazut eu nimic legat de marimea semnaturii...etc..poate asta e cauza!

 

Vazusem in profil o optiune cu "Always show my signature" care era bifata (*) NO ...am dat yes insa la fel apare aceeasi problema..

 

Bafta!

 

----modificat------

 

acum vad ca apare

 

delete post pls :wink: