13.04.2006 20:04
De ce nu mi se afiseaza semnatura pe forum?
Nu scrie pe nicaieri sau nu am vazut eu nimic legat de marimea semnaturii...etc..poate asta e cauza!
Vazusem in profil o optiune cu "Always show my signature" care era bifata (*) NO ...am dat yes insa la fel apare aceeasi problema..
Bafta!
----modificat------
acum vad ca apare
delete post pls :wink:
