FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

NUME

Alex ( kaiac_alex14@yahoo13.04.2006 18:16

IMI PARE RAU NU PUTEAM SA DESCHID TOPIC LA CARTONASE..AVERTIZARI si am deschis aici .. sorry..dar vreau sa spun ca mai imi fac un utilizator..pt ca asta nu imi place...si imi fac alex_steaua4ever ! POT ? Sa stiti ca sunt tot eu..pt ca nushtiam daka am voie.. :( inca odata scz

cannavaro13.04.2006 19:53

se poate modifica numele userului pe care il ai acum ... si nu vei pierde nici cele 15 posturi pe care le ai!

Alex_steaua4ever13.04.2006 20:09

acu deja e prea tarziu :D