13.04.2006 18:16
IMI PARE RAU NU PUTEAM SA DESCHID TOPIC LA CARTONASE..AVERTIZARI si am deschis aici .. sorry..dar vreau sa spun ca mai imi fac un utilizator..pt ca asta nu imi place...si imi fac alex_steaua4ever ! POT ? Sa stiti ca sunt tot eu..pt ca nushtiam daka am voie..
inca odata scz
