FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

bilete Steaua - Dinamo

bogdanc8901.11.2012 12:44

Schimb doua bilete la tribuna a II-a, inel 3 (30 lei bucata) cu 2 bilete la Peluza 1, inel 1 (20 lei bucata). Ma poate ajuta cineva, va rog? Multumesc anticipat :).

LanDSharK01.11.2012 13:56

Hai ca poate ne ajuta careva... Schimb 2 bilete Peluza 2, inel 1 ( 20 ron ) cu 2 bilete Peluza 1, inel 1. Multumesc. Bafta si tie la schimbat.